O nas

Łącznie pozyskaliśmy już ponad 112 min złotych dla naszych Klientów.

Sukces opiera się  na gruntownej wiedzy i doświadczeniu. Mając to na uwadze staramy się stale pogłębiać swoją wiedzę, zdobywać nowe informacje i aktualizować posiadane. Zależy nam przede wszystkim na tym, by odznaczać się profesjonalizmem. To właśnie fachowość i profesjonalizm są naszymi znakami firmowymi i wizytówką, którą z dumą możemy wykorzystywać. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów i partnerów biznesowych na różnych etapach ich drogi i rozwoju przedsiębiorczości. W swoich działaniach dążymy przede wszystkim do gruntownego i rzetelnego rozpoznania potrzeb naszych klientów. To właśnie na rozpoznaniu i diagnozie opiera się satysfakcjonująca współpraca, dlatego też kładziemy na to tak duży nacisk. Naszą ambicją jest sukces naszych partnerów. Żeby to osiągnąć stale się rozwijamy, doszkalamy i podnosimy nasze umiejętności. Chcemy zapewnić rzetelność i wysoką jakość naszego doradztwa dla wszystkich firm i przedsiębiorców.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu nowocześnie pojmowanego doradztwa biznesowego. Udziałowcami i współpracownikami firmy są specjaliści dysponujący fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym na rynku usług doradczych, prawnych i finansowych. Jesteśmy praktykami. Sami korzystamy z dotacji dlatego znamy potrzeby firm, które chcą się o nie starać i je następnie pozytywnie rozliczyć.

Stawiając na ciągły rozwój pogłębiamy naszą wiedzę i nabywamy kolejne umiejętności, dlatego pracując na rzecz naszych klientów dajemy im to, co najważniejsze: efektywność, bezpieczeństwo i najwyższej jakości wiedzę.

Nasza oferta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu oraz do tych firm, którym zależy na poprawieniu sposobu zarządzania i zwiększeniu efektywności.

Nasz zespół

 • Łukasz Wielec
  Łukasz Wielec

  Specjalizacja: doradztwo strategiczne, biznesplany, tworzenie wniosków aplikacyjnych, analiza rynku ,analityka finansowa, szkolenia

 • Jakub Kisiel
  Jakub Kisiel

  Specjalizacja: doradztwo strategiczne,  tworzenie wniosków aplikacyjnych, analiza rynku, biznesplany, ocena technologii, marketing

 • Paweł Pryba
  Paweł Pryba

  Analiza finansowa, analiza rynku, biznes plany, tworzenie wniosków aplikacyjnych, szkolenia.

 • Marta Kowalczyk
  Marta Kowalczyk

  Analiza finansowa, analiza rynku, biznes plany, tworzenie wniosków aplikacyjnych.